#1 2007-05-25 08:13:31

your_jarecki

Administrator

5738918
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 94
Punktów :   

Gry strategiczne

Enemy Flag 1.7.2

Enemy Flag to wieloosobowa, turowa gra strategiczna. Rozgrywki prowadzone są na dwuwymiarowych mapach a naszym zadaniem jest rozwijanie oraz obrona naszego państwa. Do dyspozycji mamy kilka konstrukcji ekonomicznych, defensywnych oraz oczywiście ofensywnych. Naszym celem jest zniszczenia głównego budynku wroga którym jest ratusz, oraz obrona własnego. W zależności od ich ilości oraz obszaru państwa zyskujemy przewagę nad przeciwnikami. Musimy również zadbać o dostęp do złóż złota które pozwolą nam wznosić kolejne budynki.

http://www.softwarepatch.pl/zdjecia/ef172.jpgproducent: Bartłomiej Baron
licencja: freeware
system operacyjny: 
rozmiar pliku: 9.38MB

Dodatkowe mapy do gry: http://www.softwarepatch.pl/plik/5522/2 … k-102.html


http://img502.imageshack.us/img502/2876/wariat23podpisoq3.jpg

Offline

 

#2 2007-06-25 12:09:55

your_jarecki

Administrator

5738918
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 94
Punktów :   

Re: Gry strategiczne

Age of Empires I: Gold Edition/ Age of Empires: Złota Edycja

http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CGry6%5C323389421.jpg


http://koza91.webd.pl/readarticle.php?article_id=348

Specjalna edycja gry Age of Empires, jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego wszechczasów. Daje Ci ona możliwość poprowadzenia największych cywilizacji w dziejach ludzkości. Każda z nich oferuje inny styl rozgrywki i odmienne technologie. Możesz rozwijać rolnicze imperium Egiptu lub Babilonu, dowodzić rzymskimi rydwanami i greckimi falangami, a także doprowadzić Persów do władzy nad światem lub zdominować handel na morzach przewodząc Fenicjanom.

* Age of Empires Złota Edycja zawiera Age of Empires oraz dodatek Age of Empires: Rise of Rome.
* Możliwość wyboru jednej spośród kilkunastu cywilizacji i poprowadzenia jej przez 10.000 lat rozwoju ludzkości, od epoki kamienia łupanego po epokę żelaza.
* W pełni zintegrowany z grą edytor poziomów pozwalający tworzyć własne wersje wydarzeń i wojen znanych z historii.
* Gra w dwóch wersjach językowych do wyboru - polska i angielska.


http://img502.imageshack.us/img502/2876/wariat23podpisoq3.jpg

Offline

 

#3 2007-06-25 12:34:11

your_jarecki

Administrator

5738918
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 94
Punktów :   

Re: Gry strategiczne

Age of Empires II: The Age of Kings (GRA)

http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CGry6%5C72339406.jpghttp://koza91.webd.pl/readarticle.php?article_id=7

Age of empires The Age of Kings Strategia czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się we wczesnym średniowieczu. Najlepiej dopracowana, najwyżej oceniana przez fachowców gra (w swojej klasie) oferuje zarówno elementy strategiczne jak i ekonomiczne. Wprowadzenie do drugiej części Age of Empires przedstawia "jeden dzień z życia rycerzy". Zaraz po uruchomieniu właściwej gry zrozumiemy, że nie przyniesie nam ona rozczarowania. Piękne, cudownie zrobione sylwetki żołnierzy, realistyczne średniowieczne budowle oraz czarujący krajobraz - to wszystko zauważymy już pierwszej chwili. Nie ma najmniejszego problemu z odróżnieniem łucznika od drwala, stajni od warsztatu. Trzeba przyznać, że oprawa wizualna to prawdziwy popis możliwości grafików.
Również foniczna warstwa gry została bardzo dobrze dopracowana. Towarzyszące bitwie dźwięki (zgrzyt broni, jęki rannych), jak i codzienny śpiew ptaszków czy odgłos rąbanego drewna dodają grze prawdziwego smaczku.
Z myślą o graczach, którzy nie mieli styczności z pierwszą częścią gry, obok tradycyjnych trybów "Singleplayer" i "Multiplayer" pojawił się jeden dodatkowy "Lern to play". Z jego pomocą nawet niewtajemniczony miłośnik strategii czasu rzeczywistego krok po kroku pozna wszystkie zawiłości gry. Nauczy się jak rozbudowywać miasta, zdobywać jedzenie, handlować, rozwijać technologie oraz, co bardzo ważne, walczyć.
Niestety nie ma nic darmo. Aby w pełni podziwiać możliwości gry trzeba posiadać naprawdę silny komputer i kartę graficzną W innym przypadku gra dostaje prawdziwej "czkawki". Możliwe, że odpowiedzialny jest za to skomplikowany algorytm sztucznej inteligencji, który skutecznie zajmuje czas procesora. Jest to prawdopodobne ponieważ komputerowy przeciwnik walczy nadzwyczaj skutecznie. Jego armie są bardzo zróżnicowane, a ataki dobrze przygotowane i uderzające w miejsca najsłabiej przygotowane do ich odparcia.
Zastrzeżeń nie można mieć również do opcji multiplayer. Tradycyjnie już mamy możliwość gry za pośrednictwem Internetu, modemu, kabla szeregowego bądź sieci lokalnej. Muszę przyznać, że gra z żywym oponentem jest w tym wypadku czymś wspaniałym.
Niestety Age of Empires II: The Age of Kings, tak jak prawie każda gra nie ustrzegła się błędów. Moim zdaniem jednym z nich są wysokie wymagania sprzętowe. Miłośnicy samotnej rozgrywki mogą także nieco narzekać na monotonność scenariuszy, jednak wszystko rekompensuje wspaniały tryb multiplayer.
Podsumowując, należy powiedzieć, że gra Age of Empires II powinna znaleźć się w zbiorach każdego liczącego się stratega. W końcu walka o władzę to jest to co wszyscy lubimy najbardziej!


http://img502.imageshack.us/img502/2876/wariat23podpisoq3.jpg

Offline

 

#4 2007-06-25 12:38:02

your_jarecki

Administrator

5738918
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 94
Punktów :   

Re: Gry strategiczne

Age of Empires III (GRA)

http://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CGry6%5C7217875.jpghttp://koza91.webd.pl/readarticle.php?article_id=8

Age of Empires III to trzecia część serii gier RTS Age of Empires. Gra została stworzona przez Ensemble Studios i wydana przez Microsoft 18 października 2005 w Ameryce Północnej i 4 listopada 2005 w Europie oraz 1 grudnia 2005 w Polsce (polska wersja językowa, wydawca: CD Projekt).W porównaniu do poprzednich części Age of Empires, grafika jest trójwymiarowa i bazuje na doświadczeniach studia zdobytych podczas tworzenia gry Age of Mythology. W tej części serii zastosowany został, po raz
pierwszy, specjalnie zakupiony (licencjonowany) silnik zachowań fizyki obiektów havokGra opowiada o podbojach europejskich w Ameryce. Po raz pierwszy w serii broń palna jest cały czas dostępna, w poprzednich częściach jej odkrycie było możliwe dopiero tuż przed końcem gry. Mimo to dostępnych jest też wiele jednostek walczących bronią białą.W odróżnieniu od poprzednich części, gromadzi się tylko trzy rodzaje zasobów: jedzenie, drewno i pieniądze, które zastępują złoto (w starszych częściach gry gromadziło się jeszcze kamień). Wieśniacy nie muszą już odnosić zdobytych zasobów do specjalnych budynków (nie ma już spichlerzy itp). Nie ma także kontrowersyjnej funkcji dostępnej w Age of Mythology: The Titans, która umożliwiała ciągłe automatyczne budowanie jednostek, dopóki wystarczało zasobów.Gra intuicyjnością ustępuje swojej wielkiej poprzedniczce, Age of Empires II (z dodatkami). Brakuje m. in. bardzo przydatnych w strategii elementów.


http://img502.imageshack.us/img502/2876/wariat23podpisoq3.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tirup.pun.pl dlaczego on ciągle do mnie wraca www.tibiamod.pun.pl www.fis.pun.pl puls życia 1 ćwiczenia odpowiedzi